poniedziałek, 5 stycznia 2015

Fit-kalendarz by Gosiaczek *.*

Dzień doberek.!

Rok 2015 przed nami.
2014 uważam za bardzo udany- podjęłam kilka ważnych decyzji, które będą miały duży wpływ na moją przyszłość i jestem z nich zadowolona. Uzależniłam się od aktywności fizycznej, a moje ciało buntuje się, jak zjadam coś niezdrowego. Zgubiłam 10 kg <3. Założyłam też bloga, z czego bardzo się cieszę, ale wiem, że mogłam zrobić jeszcze więcej. Przede mną całe 365 dni- 12 rozdziałów, 365 kartek i mam zamiar mieć duży wpływ na to, co się wydarzy.

Założyłam sobie nowy kalendarz fitness (dlaczego warto takowy prowadzić.? klik). Tak jak wspominałam - na pierwszy raz naprawdę warto kupić "Twój dziennik fitness" Ewy Chodakowskiej (więcej w linku), ale po co drugi raz wydawać 39,00 zł, skoro można coś takiego sklecić samemu.? Moja znajoma Ala zrobiła swój jakieś pół roku temu (klik), a ja teraz, od nowego roku. Swój bazowy kalendarz kupiłam w Biedronce za 10 zł i trochę go poprzerabiałam.
 
 
 
 
 
Z okazji Nowego Roku chciałabym życzyć wszystkim, którzy czytają mojego bloga, dużo zdrowia (bo to jest najważniejsze) i szczęścia.! Radości z każdego dnia i uśmiechu na twarzy.! Cierpliwości i spełnienia marzeń.! Ambitnych celów i wytrwałości w dążeniu do nich oraz dużo motywacji do działania.! Wszystkiego dobrego.! <3.

2 komentarze:

 1. Gratuluję tych 10 kg ;), oby tak dalej! Śliczny kalendarz, ozdabiany w iście "gosiowskim" stylu :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie.! :*
   Haha :D naklejki z Biedronki i kolorowe kartki rządzą.!

   Usuń