sobota, 31 grudnia 2016

Nowy Rok!

Dzień doberek!

Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku, chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia <3

Przede wszystkim: dużo zdrowia i szczęścia. Bez pierwszego ani rusz, a bez drugiego w życiu jest dużo ciężej. Wszelakiej pomyślności i przychylności losu. Niech ludzie, których będziecie codziennie spotykać będą dla Was inspiracją i wsparciem. Życzę Wam cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Sami decydujcie o swojej przyszłości i nie pozwólcie, żeby ktokolwiek rzucał Wam kłody pod nogi. Spełnienia marzeń! Ja liczę, że w tym roku kilka moich w końcu dojdzie do skutku i tego samego życzę Wam! :*

Oprócz tego: wielu pięknych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Mnóstwa ciekawych książek (i czasu na ich czytanie), świetnych filmów i niezapomnianych spektakli. Chodźcie na koncerty, wystawy, zwiedzajcie Polskę i podróżujcie po świecie. Jeśli macie jakieś postanowienie noworoczne: oby się spełniło, trzymam kciuki! :D Ja, kilka lat temu podjęłam moje noworoczne wyzwanie i do dzisiaj, z drobnymi modyfikacjami, je utrzymuję, więc wiem, że SIĘ DA :)

A na dzisiaj: imprezujcie do białego rana i spędźcie ten czas jak najprzyjemniej! :DPS: W przyszłym roku szykuje się też kilka nowych pomysłów związanych z blogiem, już mam w zanadrzu kilka fajnych postów ;) 

2 komentarze:

  1. Dzięki Gosiek! Zbrodnią byłoby odpowiedzieć na tak wspaniałe życzenia "Nawzajem!" :D, ale od siebie dodam: dużo uśmiechu i dystansu, bez tego ani rusz ( przynajmniej na studiach ;) ).Ściskam!

    OdpowiedzUsuń